BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 9579509
nr 957 9509
Takarmatur
20-tal, nysilver, med prismor, höjd: 55 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 27 april 2015
kl 20:14:59
27/4 12:00:45
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.